با عرض احترام به تمام نویسندگان این مرز و بوم، به‌ویژه رمان‌نویسان عزیز؛
از آنجا که بسیاری از دوستان اهل قلم و به‌ویژه رمان‌نویسان محترم طی تماس با انتشارات سؤال می‌کنند که چگونه می‌توانند کار خود را در شادان منتشر کنند، بنابراین موارد ذیل را برای راحتی کار دوستان خوب خود به اطلاع می‌رسانیم:
1. بدون تردید انتشارات شادان به‌شدت خود را مقید به حفظ اسرار کلیه‌ی نویسندگان می‌داند.
2. اثر ارسالی در انتشارات شادان بررسی می‌شود و در صورت تأیید طبق روال معمول در مسیر کارهای خود قرار می‌گیرد (شاید بهتر باشد نگاهی هم به روال کلی نشر کتاب در همین سایت بیندازید).
3. اگر کتاب قبلی منتشر شده دارید، حتماً دلیلی محکم برای حضور در انتشارات شادان و نشر کتاب توسط شادان پیدا کنید (در واقع از خود بپرسید که چرا می‌خواهید کتاب شما در نشر شادان و توسط این انتشارات منتشر شود؟)، هرچند که این کار برای ما افتخاری بزرگ خواهد بود.
4. تا زمانی که به هر دلیلی نویسنده محترم صلاح ندانند، موضوع حضور و یا حتی ارائه اثر به نشر شادان نزد این مجموعه محفوظ خواهد ماند (این حساسیت بسیاری از اهل قلم و حتی خود انتشارات شادان است).
5. در انتشارات شادان به‌هیچ عنوان نیاز به سرمایه‌گذاری صاحب اثر و گرفتار و دخیل شدن ایشان در موضوعات مالی و توزیع و فروش کتاب وجود ندارد ( این کار کاملاً توسط انتشارات صورت می‌پذیرد).
6. انتشارات شادان قراردادهایی کلی دارد که در آن نسبت به حفظ حقوق صاحب اثر حداکثر تلاش صورت پذیرفته است.
7. اطلاعات دیگری اگر مورد نیاز بود می‌توانید به‌طور مستقیم با مدیر انتشارات تماس بگیرید (و یا در سایت به قسمت «مستقیم با مدیر انتشارات» مراجعه کرده و پیام مستقم خود را برای مدیریت انتشارات شادان بگذارید).

از همراهی دوستان خوب اهل قلم بر خود می‌بالیم.
انتشارات شادان

خواندن 18359 دفعه