تازه‌ترین رمان انتشارات شادان با عنوان «صدایی در شب سرد سوهانک» به قلم سرکار خانم «نرگس درخشان» منتشر شد.

کتابخانه طهوری، مقصد سال‌های طولانی اهالی فرهنگ که از رویدادهای مختلف تاریخی از جمله کودتا و جنگ تحمیلی جان سالم به دربرده در نبرد با گرانی کاغذ، کتاب قاچاق و دیگر مشکلات یار مهربان جانی برای جنگیدن ندارد.

«این انتخاب من بود» به قلم سرکار خانم «نغمه گوگل» تازه‌ترین رمان انتشارات شادان است که در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

انتشارات هفت رنگ با هدف کشف استعدادهای جوان، ترویج داستان نویسی و فرهنگ کتاب خوانی، سومین دوره مسابقه داستان کوتاه نویسی را با موضوع « آخرین بار» برگزار می کند.

رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان گفت: اگر کتابفروشی را پرورش ندهیم و از آن حمایت نکنیم، جریانی پرفشار آن را نابود می‌کند و امروز این اتفاق افتاده است.

داستان‌های راه‌یافته به مرحله دوم داوری جایزه «صادق هدایت» معرفی شدند.

هم‌زمان با آغاز فصل پاییز، انتشارات شادان دو رمان تازه را منتشر و روانه کتاب‌فروشی‌ها کرده است.

بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان با همکاری انجمن سینمای جوان ایران مسابقه «داستان کوتاه برای اقتباس» را برگزار می‌کند.

اگر اشتغال به شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی جای کتابخوانی را در زندگی شما گرفته است یا هر مشغله دیگری از فعالیت دوست‌داشتنی کتاب‌خوانی بازداشته، این نکته‌های کاربردی را برای رجعت به دنیای خوش کتاب‌ و نوشته از دست ندهید.

دبیر هفتمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج گفت: با گذشتن تنها ۱۵روز از انتشار فراخوان این دوسالانه، نزدیک به ۱۳۰ نفر با حدود ۲۰۰ اثر در این جایزه‌ ادبی شرکت کردند.

صفحه1 از46