سرکار خانم فاطمه بیات با رمان «شهرزاد» به خانواده شادان پیوستند، رمانی که مورد توجه همراهان همیشگی شادان قرار گرفت. به بهانه برگزاری نمایشگاه کتاب، گفت‌وگوی اختصاصی با این نویسنده را بخوانید.

سرکار خانم زهره مرشدی، از نویسندگان پرکار انتشارات شادان است که امسال نیز رمان تازه‌ای به‌نام «دختر که باشی...» در نمایشگاه کتاب داشتند. به همین بهانه گفت‌وگوی اختصاصی ما با ایشان را در ادامه بخوانید.

سرکار خانم مریم دلیر را با آثارش «ژورنالیست» و «غریبه دوست‌داشتنی» می‌شناسید. به بهانه برگزاری نمایشگاه کتاب گفت‌وگوی اختصاصی ما با ایشان را بخوانید.

سرکار خانم مهشید تهرانی از محبوب‌ترین نویسندگان انتشارات شادان است که آثار ایشان تاکنون با توجه قابل ملاحظه‌ای روبه‌رو شده است. به بهانه برگزاری نمایشگاه کتاب گفت‌وگویی اختصاصی با ایشان داشته‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

سرکار خانم سیده خدیجه حسینی تاکنون 2 اثر در انتشارات شادان به چاپ رسانده‌اند که هردو با استقبال خوبی از طرف مخاطبان روبه‌رو شده‌اند. به بهانه حضور ایشان در غرفه انتشارات شادان در نمایشگاه کتاب، گفت‌وگویی اختصاصی با ایشان داشته‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

سرکار خانم فرزدقی که رمان «بوسه باد» از ایشان در انتشارات شادان به چاپ رسیده است، میهمان غرفه در نمایشگاه کتاب بودند. گفت‌وگوی اختصاصی شادان با این نویسنده را بخوانید.

سرکار خانم بهاره نوربخش، نویسنده رمان «عطر قالی؛ نسیم عشق» امروز با حضور در غرفه انتشارات شادان با مخاطبان خود رودررو سخن گفتند. گفت‌وگوی اختصاصی ما با ایشان را در ادامه بخوانید.

سرکار خانم منیر مهریزی‌مقدم از نویسندگان قدیمی و نام‌آشنای انتشارات شادان برای دوستداران رمان است. با اینکه ساکن تهران نیست، اما همه‌ساله با حضور در غرفه انتشارات شادان، با مخاطبان خود از نزدیک دیدار می‌کند. به همین بهانه گفت‌وگویی با ایشان داشته‌ایم که می‌خوانید.

سرکار خانم سارا هاشمی با نخستین اثرشان در انتشارات شادان با نام «دوره می‌کنیم هنوز را...» به نمایشگاه کتاب آمدند. گفت‌وگوی اختصاصی شادان با این نویسنده را در ادامه بخوانید.

سرکار خانم بهار کرباسی از نویسندگان نام‌آشنا و پرطرفدار انتشارات شادان است. به بهانه حضور ایشان در غرفه انتشارات شادان، گفت‌وگوی اختصاصی ما را با ایشان بخوانید.

صفحه1 از6