ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار
شنبه, 08 ارديبهشت 1397 03:06

چگونه به نمایشگاه بیاییم؟

آدرس: تهران: خیابان شهید بهشتی، روبروی خیابان میرعماد، مصلای بزرگ امام خمینی (ره)

خودروی شخصی
از سمت جنوب:
از طریق یکی از اتوبان های شهید تندگویان یا شهید چراغی، وارد اتوبان نواب شده و تا رسیدن به بزرگراه حکیم، آن را ادامه دهید. سپس وارد اتوبان حکیم شرق شده و پس از گذر از تونل رسالت به مصلی می رسید.
از سمت غرب:
از میدان آزادی وارد اتوبان جناح شده و پس از رسیدن به بزرگراه حکیم، به سمت حکیم شرق حرکت کنید. پس از طی بزرگ‌راه حکیم و گذر از تونل رسالت به مصلی تهران می رسید.
از سمت شرق:
چنان چه از هر یک از مناطق مختلف شرق تهران، خود را به بزرگراه رسالت برسانید، با پیمودن طول این بزرگ‌راه و در انتهای غربی آن، به مصلی خواهید رسید.
ذکراین نکته ضروری است که مصلی بزرگ تهران در محدوده طرح زوج و فرد قرار دارد. در ایام تعطیل، طرح وجود ندارد و در ایام غیر تعطیل، از ساعت ١٩ به بعد طرح زوج و فرد برداشته می‌شود. البته کسانی که از سمت جنوب یا غرب به نمایشگاه می آیند تا تقاطع اتوبان نواب به حکیم، در خارج از طرح قرار دارند.

مترو
 در نزدیکی مصلی تهران دو ایستگاه متروی شهید بهشتی و مصلی وجود دارد. ایستگاه مصلی بر روی خط یک(قرمز) و ایستگاه بهشتی در محل تقاطع دو خط یک و سه(آبی کم رنگ) قرار دارد.  در صورت سوار شدن از سایر خطوط، می بایست با تعویض خط، به یکی از این دو خط یک یا سه وارد شده و سپس به سمت یکی از این دو ایستگاه حرکت کنید. البته تعداد قطارهای خط یک، بیشتر و مدت زمان انتظار تا رسیدن قطار بعدی در آن کمتر از خط سه است. ضمن این که برخی از ایستگاه های خط سه هنوز راه اندازی نشده اند.

اتوبوس
اتوبوس‌های مستقیم به مصلی از ایستگاه های: ایستگاه میدان آزادی، ایستگاه صادقیه، ایستگاه تجریش، ایستگاه قیطریه، ایستگاه میدان امام حسین(ع)، ایستگاه خراسان، ایستگاه میدان انقلاب، ایستگاه میدان صنعت، ایستگاه میدان رسالت، ایستگاه هفت تیر، ایستگاه ونک، ایستگاه خاوران و بالعکس شامل خطوط زیر:
خط پایانه آزادی- سید خندان، خط میدان امام حسین-پایانه شهید بهشتی، خط بیمارستان امام خمینی-پایانه شهید بهشتی، خط انتهای بلوار ارتش- پایانه شهید بهشتی، خط میدان انقلاب-پایانه بیهقی، خط چهارراه خاقانی-پایانه شهید بهشتی، خط میدان رسالت-میدان ونک، خط میدان رسالت-میدان صنعت، خط رسالت-مطهری، خط فلکه سوم تهرانپارس-خیابان شهید مطهری و سامانه تندرو خط پنج BRT (پایانه علم وصنعت-پایانه بیهقی)

تاکسی
برای رسیدن به نمایشگاه کتاب می‌توانید از تاکسی‌ها یا ون‌هایی که در میدان تجریش، میدان نوبنیاد، میدان صنعت، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهران‌پارس، ترمینال آزادی، ترمینال جنوب، میدان راه‌آهن، پایانه خاوران، پایانه نعمت‌آباد و پایانه شاهد به نمایشگاه کتاب  می‌روند، استفاده کنید.

قابل توجه بازدید کنندگان محترم شهرستانی
هموطنان گرامی که جهت بازدید از دیگر استانها و شهرستانهای کشور به تهران غزیمت می کنند جهت سهولت دسترسی به نمایشگاه از مسیرهای پیشنهادی ذیل استفاده کنند.
مسیرهای منتهی به نمایشگاه برای بازدیدهای گروهی شهرستانی
1- پارک اتوبوس درپارکینگ های نمایشگاه ===> مراجعه به مصلی

شرایط پذیرش اسکان دانشجویان و طلاب
1- ارایه خدمات فقط به دانشجویان و طلاب شهرستانی در حال تحصیل ارایه می شود.
2-ارایه معرفی نامه معتبرازدانشگاه و درج اطلاعات ذیل درنامه ضروری است:
الف- فهرست اسامی و تعداد دانشجویان گروه باید ذکر شود.
ب- شماره تلفن همراه یک نفر از دانشجویان و یا طلاب جهت هماهنگی ضروری است.
ج- تاریخ و تعداد شب های اسکان ذکر شود(حداکثرسه شب)
3- معرفی نامه حتما باید به شماره فاکس(متعاقبا اعلام می شود) ارسال شود ویا همراه خود به کمیته رفاهی واقع درستاد اجرایی نمایشگاه تحویل نمایید. داشتن کارت دانشجویی معتبر به پیوست الزامی است.
4- درصورت بروز مشکل و یا سئوالات خاص می توانید با شماره های(اعلام می شود)  و یا شماره همراه(اعلام می شود) تماس حاصل فرمایند.
تذکر:به هیچ عنوان برای خانواده و یا دوستان دانشجو اسکان فراهم نخواهد شد

مسیرهای منتهی به نمایشگاه برای مراجعین از ترمینال شرق
استفاده از خط 1 اتوبوس های تندرو===> دروازه دولت ===>استفاده از خط یک مترو===> ایستگاه مصلی
مسیرهای منتهی به نمایشگاه برای مراجعین از ترمینال جنوب
استفاده از خط 1 مترو===> ایستگاه مصلی

مسیرهای منتهی به نمایشگاه برای مراجعین ازترمینال غرب
استفاده از خط 4 مترو===> دروازه دولت ===>استفاده از خط یک مترو===> ایستگاه مصلی

مسیرهای منتهی به نمایشگاه برای مراجعین ازفرودگاه مهرآباد
استفاده از خط مترو مهر اباد===>خط 4 مترو در ایستگاه بیمه ===>دروازه دولت ===>استفاده از خط یک مترو===> ایستگاه مصلی

مسیرهای منتهی به نمایشگاه برای مراجعین از راه آهن
استفاده از تاکسی===> ایستگاه مترو شوش===>استفاده از خط یک مترو===> ایستگاه مصلی
استفاده از خط 4 مترو===> تئاتر شهر===>استفاده از خط 3 مترو===> ایستگاه شهید بهشتی

زمان برگزاری: زمان برگزاری: 12 تا 22  اردیبهشت‌ ماه 1397

خواندن 177 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top