ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار
با اتمام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، جا دارد از تمام شادانی‌ها که به غرفه آمدند و به ما سر زدند تشکر کنیم. از نویسندگان و اهل فرهنگ که در این روزها از تهران و شهرهای دیگر آمدند و پذیرای شادانی‌ها بودند سپاسگزاریم.
سرکار خانم فاطمه بیات با رمان «شهرزاد» به خانواده شادان پیوستند، رمانی که مورد توجه همراهان همیشگی شادان قرار گرفت. به بهانه برگزاری نمایشگاه کتاب، گفت‌وگوی اختصاصی با این نویسنده را بخوانید.
سرکار خانم زهره مرشدی، از نویسندگان پرکار انتشارات شادان است که امسال نیز رمان تازه‌ای به‌نام «دختر که باشی...» در نمایشگاه کتاب داشتند. به همین بهانه گفت‌وگوی اختصاصی ما با ایشان را در ادامه بخوانید.
سرکار خانم مریم دلیر را با آثارش «ژورنالیست» و «غریبه دوست‌داشتنی» می‌شناسید. به بهانه برگزاری نمایشگاه کتاب گفت‌وگوی اختصاصی ما با ایشان را بخوانید.
سرکار خانم مهشید تهرانی از محبوب‌ترین نویسندگان انتشارات شادان است که آثار ایشان تاکنون با توجه قابل ملاحظه‌ای روبه‌رو شده است. به بهانه برگزاری نمایشگاه کتاب گفت‌وگویی اختصاصی با ایشان داشته‌ایم که در ادامه می‌خوانید.
جمعه 21 اردیبهشت روزی به یاد ماندنی در غرفه انتشارات شادان بود. میزبان جناب آقای ر.اعتمادی، سرکار خانم مریم جعفری، سرکار خانم زهره فصل بهار، سرکار خانم عاطفه عقلمند و سرکار خانم مریم دلیر بودیم. هیجان در غرفه وصف ناشدنی بود که گزارش تصویری این روز که در ادامه می…
پنجشنبه، 20 اردیبهشت‌ماه، تنها یک روز مانده به پایان نمایشگاه کتاب، یکی از هیجان‌انگیزترین روزها برای انتشارات شادان و غرفه‌اش در نمایشگاه کتاب بود. با حضور سرکار خانم زهره فصل‌بهار، سرکار خانم نرگس درخشان، سرکار خانم پروانه شفاعی و سرکار خانم بهار کرباسی. گزارش تصویری این روز را در ادامه…
روز چهارشنبه 19 اردیبهشت، در واپسین روزهای نمایشگاه کتاب، سرکار خانم خاطره فرزدقی، سرکار خانم زهره فصل‌بهار و سرکار خانم سیده خدیجه حسینی میهمان غرفه انتشارات شادان بودند و با مخاطبان خود رودررو به گفت‌وگو پرداختند. گزارش تصویری این روز را در ادامه ببینید.
سرکار خانم سیده خدیجه حسینی تاکنون 2 اثر در انتشارات شادان به چاپ رسانده‌اند که هردو با استقبال خوبی از طرف مخاطبان روبه‌رو شده‌اند. به بهانه حضور ایشان در غرفه انتشارات شادان در نمایشگاه کتاب، گفت‌وگویی اختصاصی با ایشان داشته‌ایم که در ادامه می‌خوانید.
یکی از به‌یادماندنی‌ترین روزها در غرفه انتشارات شادان در نمایشگاه کتاب، با حضور سرکار خانم شهلا ظهوریان، سرکار خانم بیتا نگهبان، سرکار خانم نرگس درخشان، سرکار خانم سارا هاشمی و سرکار خانم شهناز مجیدی. گزارش تصویری این روز را در ادامه ببینید.
در ششمین روز از نمایشگاه کتاب، غرفه انتشارات شادان صبح میزبان سرکار خانم خاطره فرزدقی و سرکار خانم بیتا فرخی و همچنین عصر میزبان سرکار خانم بهاره نوربخش بود. گزارش تصویری این روز را در ادامه ببینید.
سرکار خانم فرزدقی که رمان «بوسه باد» از ایشان در انتشارات شادان به چاپ رسیده است، میهمان غرفه در نمایشگاه کتاب بودند. گفت‌وگوی اختصاصی شادان با این نویسنده را بخوانید.
سرکار خانم بهاره نوربخش، نویسنده رمان «عطر قالی؛ نسیم عشق» امروز با حضور در غرفه انتشارات شادان با مخاطبان خود رودررو سخن گفتند. گفت‌وگوی اختصاصی ما با ایشان را در ادامه بخوانید.
سرکار خانم منیر مهریزی‌مقدم، خانم پروانه سراوانی و خانم مژگان زارع، میهمانان روز یکشنبه 16 اردیبهشت غرفه انتشارات شادان در نمایشگاه کتاب بودند. گزارش تصویری این روز را در ادامه ببینید.
سرکار خانم منیر مهریزی‌مقدم از نویسندگان قدیمی و نام‌آشنای انتشارات شادان برای دوستداران رمان است. با اینکه ساکن تهران نیست، اما همه‌ساله با حضور در غرفه انتشارات شادان، با مخاطبان خود از نزدیک دیدار می‌کند. به همین بهانه گفت‌وگویی با ایشان داشته‌ایم که می‌خوانید.
روز شنبه 15 اردیبهشت، غرفه انتشارات شادان میزبان سرکار خانم سارا هاشمی و سرکار خانم بهار کرباسی بود. گزارش تصویری این روز را در ادامه ببینید.
روز جمعه 14 اردیبهشت‌ماه، غرفه انتشارات شادان در نمایشگاه کتاب میزبان جناب آقای اعتمادی، سرکار خانم مهناز صیدی، سرکار خانم مژگان زارع و سرکار خانم پروانه شفاعی بود. یک روز به‌یاد ماندنی در غرفه انتشارات شادان. گزارش تصویری این روز را در ادامه ملاحظه کنید.
روز پنجشنبه 13 اردیبهشت‌ماه، غرفه انتشارات شادان، میزبان جناب آقای ر. اعتمادی و سرکار خانم نیره امینی بود. گزارش تصویری این روز را در ادامه ببینید.
سرکار خانم سارا هاشمی با نخستین اثرشان در انتشارات شادان با نام «دوره می‌کنیم هنوز را...» به نمایشگاه کتاب آمدند. گفت‌وگوی اختصاصی شادان با این نویسنده را در ادامه بخوانید.
سرکار خانم بهار کرباسی از نویسندگان نام‌آشنا و پرطرفدار انتشارات شادان است. به بهانه حضور ایشان در غرفه انتشارات شادان، گفت‌وگوی اختصاصی ما را با ایشان بخوانید.
خانم مهناز صیدی از جمله نویسندگان بسیار پرطرفدار انتشارات شادان است که آثار ایشان عموماً با اقبال مخاطبان روبه‌رو می‌رود. در نمایشگاه کتاب امسال از اثر تازه ایشان «مرا عهدی‌ست...» رونمایی شد و همچنین با حضور در غرفه انتشارات، با علاقمندان خود نیز دیدار داشتند. به همین بهانه گفت‌وگویی با…
خانم مژگان زارع، از میهمانان امروز غرفه انتشارات شادان در نمایشگاه کتاب بودند. گفت‌وگوی اختصاصی ما با ایشان را در ادامه بخوانید.
امروز غرفه انتشارات شادان میزبان سرکار خانم پروانه شفاعی بود که تازه‌ترین اثر ایشان در نمایشگاه کتاب عرضه شده است. به همین بهانه گفت‌وگویی اختصاصی با ایشان داشته‌ایم که در ادامه می‌خوانید.
سرکار خانم «زهره فصل‌بهار» از نویسندگان نوقلم شادان است که آثار او توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است. به بهانه حضورشان در نمایشگاه کتاب، گفت‌وگویی با ایشان داشته‌ایم که در ادامه می‌خوانید.
به‌بهانه حضور سرکار خانم اعظم طیاری در غرفه شادان، گفت‌وگویی اختصاصی با ایشان داشته‌ایم که از نظر می‌گذرانید.
با اتمام فرایند واگذاری غرفه‌ها به ناشران، مکان غرفه انتشارات شادان در نمایشگاه کتاب جانمایی شد. بدین ترتیب در ایام برگزاری نمایشگاه در مصلی، شبستان اصلی، راهرو 19، غرفه 36 پذیرای دوست‌داران همیشگی شادان خواهیم بود.
آدرس: تهران: خیابان شهید بهشتی، روبروی خیابان میرعماد، مصلای بزرگ امام خمینی (ره)
این توصیه‌ها به شما برای بازدید بهتر از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران کمک بسیاری می‌کند.
© 2019 Shadan Publication. All Rights Reserved. Design and Developed By Hadi Adib.