شنبه, 24 مرداد 1394 22:54

چهارمین دوره مسابقه «افسانه‌ها» فراخوان داد

فراخوان چهارمین دوره مسابقه داستان‌نویسی «افسانه‌ها» در سه ژانر علمی – تخیلی، فانتزی و وحشت منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ادبیات ایسنا‌، علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه ادبی می‌توانند تا دی‌ماه سال جاری با مراجعه به پرتال این مسابقه به آدرس www.asfcontest.ir برای ثبت اثر خود اقدام کنند.
علاقه‌مندان به حضور در این مسابقه ادبی می‌توانند در بخش «ثبت اثر» چهارمین دوره مسابقه‌، در پرتال مسابقه به آدرس فوق اثر خود را ثبت کنند و سپس در صورت دریافت اثر و کامل بودن مشخصات‌، برای آنان ایمیل و پیامکی از سوی دبیرخانه این مسابقه ارسال می‌شود.
موضوع آثار ارسالی آزاد است و آثار ارسالی الزاما باید در قالب داستان کوتاه و بلند طراحی شده باشند. داستان کوتاه بین 2000 تا 15000 کلمه و داستان بلند از 15000 و بیشتر در نظر گرفته شده است.
براساس فراخوان این مسابقه، آثار ارسالی باید در قالب doc و docx باشند و فونت و اندازه فونت‌ها با توجه به تعداد کلمات مدنظر دلخواه است.
از دیگر وجوه این دوره مسابقه آن است که محدودیتی در زمینه تعداد داستان کوتاه ارسالی برای هر نویسنده وجود ندارد ولی هر نویسنده تنها می‌تواند سه اثر بلند به دبیرخانه ارسال کند.
از دیگر وجوه این دوره مسابقه آن است که آثاری که در مطبوعات یا نشریه‌های معتبر به چاپ سیده باشند امتیاز ویژه کسب می‌کنند و آثاری که به صورت بومی نوشته شده باشند امتیاز ارفاقی به دست می‌آورند.
همچنین جایزه ویژه نویسنده کم‌سن و سال بر اساس تعداد شرکت‌کنندگان به یک تا سه نفر از نویسندگان برتر 10 تا 14 سال اهدا می‌شود و آثار ارسالی به منزله مجوز نشر به صورت چاپی با الکترونیکی به نام ارسال‌کننده خواهد بود.
سومین دوره مسابقه داستان‌نویسی «افسانه‌ها» چندی پیش به کار خود پایان داد.

خواندن 790 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید