شنبه, 02 مرداد 1395 22:58

فراخوان پانزدهمین جایزه ادبی هدایت

پانزدهمین مسابقه داستان کوتاه‌نویسی صادق هدایت فراخوان داد.

به گزارش ایسنا، به گفته جهانگیر هدایت - دبیر این جایزه -، نویسندگان می‌توانند با ارسال یک داستان کوتاه در این مسابقه شرکت کنند و فرصت ارسال آثار تا 30 مهر 1395 است. به چهار نفر برنده مسابقه جوایزی اهدا خواهد شد. همچنین از شش نویسنده داستان‌های برتر تقدیر خواهد شد.
شرایط شرکت در این مسا بقه که توسط دفتر هدایت برگزار می‌شود به شرح زیر اعلام شده است:
_ هر نویسنده می‌تواند فقط یک داستان کوتاه منتشرنشده خود را برای شرکت در مسابقه ارسال کند.
_ داستان ارسالی نباید از هزار کلمه کمتر و از چهارهزار کلمه بیشتر باشد و به دو روش قابل ارسال است:
الف ) ارسال به ایمیل دفتر هدایت این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ب) ارسال به صندوق پستی 365-19585  به نام دفتر هدایت. داستان‌هایی که به طریق پستی ارسال می‌شوند لازم است بر یک روی صفحه به صورت تایپ‌شده و در چهار نسخه فرستاده شوند.
_ نویسندگانی که در این مسابقه شرکت می‌کنند لازم است توجه کنند تا تعیین برندگان و نیز انتخاب داستان ها برای چاپ در مجموعه آثار برگزیده از درج داستان ارسالی خود در کتاب‌ها، نشریات و سایت‌های اینترنتی و یا ارسال برای مسابقه داستان نویسی دیگر خودداری کنند. در غیر این صورت داستان فرستاده‌شده در مسابقه شرکت داده نمی‌شود.
_ نویسندگان داستان‌ها لازم است شماره تلفن تماس _ آدرس کامل پستی _ تلفن همراه وEmail  خود را همراه داستان ارسالی به صندوق پستی یا ایمیل اعلام‌شده بفرستند و در صورت تغییر، مراتب را به دفتر هدایت اطلاع دهند. داستان‌هایی که فاقد اطلاعات یادشده باشند در مسابقه شرکت نخواهند داشت.
_ ارسال داستان برای این مسابقه به این معنی است که نویسنده در صورت انتخاب ، رضایت خود را برای چاپ داستان ارسالی در مجموعه داستان‌های برگزیده اعلام کرده است  و دفتر هدایت مجاز به ویرایش داستان‌هاست. داستان‌های ارسالی مسترد نخواهد شد.
_ داستانک، داستان بدون عنوان یا نام نویسنده و یا با نام مستعار نویسنده مطلقا پذیرفته نمی‌شود.
_ مهلت ارسال آثار تا سی‌ام مهرماه 1395 است . داستان‌های برتر و اسامی برندگان در مراسم بهمن‌ماه 1395 اعلام می‌شود. جوایز برندگان خارج از کشور به نماینده آن‌ها اهدا خواهد شد.
_ کلیه علاقه‌مندان و فارسی‌زبانان از کشورهای همسایه و دیگر کشورها می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.
گزینش آثار و جوایز
 نام داوران در مراسم پایانی اعلام خواهد شد.
 به داستان‌های برگزیده به انتخاب هیئت داوران تندیس صادق هدایت یا لوح تقدیر اهدا می‌شود.
علاقه‌مندان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به یکی از روش‌های زیر می‌توانند تماس بگیرند:
دفتر هدایت :22556607  -  ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  -  صندوق پستی:  365 -19585

خواندن 883 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید