شنبه, 03 بهمن 1394 00:08

رمان «بی‌وفا» به قلم منیر مهریزی‌مقدم هم‌اکنون در کتابفروشی‌های سراسر کشور

پس از پایان پیش‌فروش، هم‌اکنون رمان «بی‌وفا» تازه‌ترین اثر نویسنده نام‌آشنای انتشارات شادان، سرکار خانم «منیر مهریزی‌مقدم» هم‌اکنون در کتابفروشی‌های سراسر کشور در دسترس علاقمندان به رمان قرار گرفته است.

ناشر در مقدمه این اثر و در معرفی آن آورده است: «قصه‏‌ای که امروز راوی‏‌اش مطرح کرده نيازمند نگاهی است که قرار نيست تمام زندگی با تعبير منطق حل و فصل گردد، بلکه بخشی عمده از زندگی ما مبتنی است بر رفتار و عادات و علائقی که از ديد ديگران خيلی به منطق نمی‏‌چسبد، ولی برای هر کدام از ما توجيه خودش را دارد. این اثر نیز مثل آثار قبلی نويسنده، بسياری از خوانندگان بر پايه جذابيت‏‌های روايت و قصه‏‌ای روان، آثارش را می‏‌پسندند و پابه‏‌پای قهرمانان داستان پيش می‏‌روند. در مورد «بی‏‌وفا» نيز تمامی عوامل جذب مخاطب در قصه وجود دارد و در پايان، تأييد اهلِ رمان را در پی خواهد داشت.»
علاقمندان به رمان می‌توانند این اثر را با تخفیف ویژه و آنلاین از فروشگاه اینترنتی انتشارات شادان تهیه نمایند.

خواندن 888 دفعه

دیدگاه‌ها  

#1 sara 1394-11-10 09:24
باسلام
کتاب بی نظیر و مانند تمام کارهای قبلی خانم مهریزی عالی بود.از همه مهمتر اینکه کتاب با کاغذ سبک چاپ شده بود .از انتشارات شادان متشکرم که به نظر خواننده ها اهمیت میدهند.چون من یکی از کسانی بودم که به وزن بالای کتاب ها در نمایشگاه اعتراض داشتم.
با تشکر و سپاس بی کران

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید