ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار

رمان «قهوه تقدیر» به قلم سرکار خانم زهره مرشدی به تازگی از انتشارات شادان منتشر شده است. به بهانه چاپ این اثر گفت‌وگویی با سرکار خانم مرشدی ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

سرکار خانم شهلا ظهوریان یکی از نویسندگانی است که تاکنون آثار دیگری از ایشان در انتشارات شادان به چاپ رسیده است. اکنون به بهانه چاپ تازه‌ترین اثر ایشان، رمان «شاید هرگز نبوده‌ام» گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

رمان «یگانه دخترم» به قلم سرکار خانم «سلما عطاران» عنوان تازه‌ترین کتابی است که توسط انتشارات شادان به علاقمندان عرضه می‌شود. به همین بهانه و برای آشنایی بیشتر شما با نویسنده این اثر، گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

رمان «از سایه تا روشن» عنوان تازه‌ترین اثر انتشارات شادان است که به قلم سرکار خانم «نازی بهبودیان» به نگارش درآمده است. به بهانه چاپ اثر و برای آشنایی بیشتر شما مخاطبان شادان با این نویسنده، گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

سرکار خانم «زهره فصل‌بهار» به تازگی رمان «و تن عاریه» که نخستین اثر ایشان در انتشارات شادان است را به رشته تحریر درآورده‌اند. به بهانه چاپ این اثر و برای آشنایی بیشتر شما با این نویسنده، گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

رمان «اشک مهتاب» به قلم سرکار خانم «فرخنده (شیما) غلامی» یکی از آثاری است که به تازگی منتشر شده است. به بهانه این اثر و برای آشنایی بیشتر شما با این نویسنده، گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

«روشنای آسمان» دومین رمان سرکار خانم مشهید تهرانی پس از رمان موفق «بهانه‌ای برای ماندن» اکنون منتشر شده و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. به بهانه چاپ این اثر گفت‌وگویی با ایشان انجام داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

سرکار خانم مژگان زارع، که به تازگی رمان «خواب‌های طلایی» ایشان روانه بازار شده است، این‌بار به سراغ سوژه جدیدی در ادبیات داستانی رفته است و تمرکز خود را بیشتر بر روی موضوع شبکه‌های مجازی قرار داده است. به بهانه چاپ این اثر تازه گفت‌وگویی با ایشان انجام داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

بهار کرباسی از نویسندگان نام‌آشنای انتشارات شادان که اکنون طرفداران خاص خود را دارد، به‌تازگی رمان «قرار جان و دل» را به رشته تحریر درآورده که هم‌اکنون در دسترس علاقمندان به رمان قرار دارد. به بهانه چاپ این اثر گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

سرکار خانم «منیر مهریزی مقدم» از نویسندگان نام آشنای ادبیات داستانی، به تازگی رمان «داغ عشق» را به علاقمندان خود عرضه کردند. به بهانه چاپ این اثر تازه، گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

صفحه1 از5
© 2019 Shadan Publication. All Rights Reserved. Design and Developed By Hadi Adib.